Zapraszamy na rozdanie nagród i wernisaż prac konkursowych!

Z przyjemnością zapraszamy mieszkańców Bielska-Białej i Osiedla Słonecznego, a przede wszystkim uczestników konkursu „Słoneczne – osiedle moich marzeń” i ich opiekunów oraz nauczycieli na wernisaż prac konkursowych połączony z uroczystością rozdania nagród. Wernisaż odbędzie się 24 czerwca 2016 r. o godz. 17.00 w filii Książnicy Beskidzkiej na Osiedlu Słonecznym, ul. Reja 18.

Cieszymy się z sukcesu konkursu! Na naszą inicjatywę odpowiedziały dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym w wieku od 4 do 18 lat! Na konkurs napłynęło ponad 60 prac wykonanych w różnych technikach plastycznych, jak akryl, akwarela, kolaż, formy mieszane. Młodzi twórcy, zgodnie z ideą konkursu, przedstawili wizję osiedla przyszłości. Na ich pracach, pełnych twórczej kreacji i wyobraźni, można zobaczyć zielone ogrody na dachach wieżowców, baseny, place zabaw, żaby, ptaki, słońce, chmurki, uśmiechnięte dzieci. Radość, optymizm, miłośc do świata.

W piątkowe popołudnie autorzy najciekawszych prac, w dwóch kategoriach wiekowych (do 10 lat i od lat 10) dostaną dyplomy i nagrody rzeczowe na miły początek wakacji. Zapraszamy mieszkańców Bielska-Białej do odwiedzania naszej wystawy, która potrwa do końca września.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom i opiekunom za zainteresowanie naszą akcją. Trzymamy kciuki za świadectwa i życzymy wspaniałych wakacji!Konkurs plastyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *