Zapraszamy do głosowania na nasz projekt obywatelski – już 5 listopada!

Projekt obywatelski - Osiedle SłoneczneSzanowni Państwo, mieszkańcy Osiedla Słoneczne!

Zachęcamy do głosowania na projekt do Budżetu Obywatelskiego na 2016 rok nr OBB 012 „UTWORZENIE PRZESTRZENI AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ ”– montaż wybranych urządzeń siłowni plenerowej oraz elementów parku typu Street workout.

Projekt ten zakłada stworzenie w pięknej scenerii parku miejskiego przy ul. Braci Gierymskich strefy sportu, obejmującej urządzenia siłowni zewnętrznej, takie jak: wioślarz, motyl, motyl w rewersie,  wyciąg górny i wyciskanie; wahadło, biegacz, twister. Z urządzeń będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy – wszyscy niezależnie od wieku, którzy czują potrzebę aktywności lub pragną zadbać o linię, a na przykład nie mają czasu albo środków na korzystanie z płatnych propozycji. Koszt inwestycji to 120 5000 zł.

Głosowanie odbędzie się w dniach od 5 do 13 listopada 2015 r. Może głosować każda osoba, która ukończyła 16 lat i jest z Bielska-Białej:
osobiście w W SIEDZIBIE RADY OSIEDLA SŁONECZNE, PRZY UL. BRACI GIERYMSKICH 5 w godz. 16.00-17.00
drogą elektroniczną za pomocą interfejsu na stronie internetowej www.obywatelskibb.pl – zakładka głosowanie.

Szanowni Państwo – prosimy o głosy na projekt nr OBB 012 „UTWORZENIE PRZESTRZENI AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ ”– montaż wybranych urządzeń siłowni plenerowej oraz elementów parku typu Street workout.

Niech nasze Słoneczne pięknieje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *