Witamy mieszkańców Osiedla Słoneczne

Szanowni Państwo,

Witamy serdecznie na stronie Rady Osiedla Słoneczne w Bielsku-Białej.
Tutaj będziemy informować o zagadnieniach ważnych dla wszystkich mieszkańców osiedla oraz zapowiadać i relacjonować rozgrywające się na jego terenie wydarzenia, jak również prezentować efekty działań Rady.  Zobacz więcej>

Wszystkich, którzy chcą podzielić się problemami albo pomysłami związanymi z Osiedlem Słoneczne zapraszamy do kontaktu:

e-mail: rada_slon@interia.eu
lub
dyżur przedstawicieli Rady dla mieszkańców:
każdy trzeci wtorek miesiąca, godz. 17.00-18.00
Bielsko-Biała 43-300
ul. Braci Gierymskich 5

Wszyscy jesteśmy stąd. Urodziliśmy się tutaj albo wybraliśmy to miejsce do życia. Codziennie przemierzamy te same ulice, przechodzimy w cieniu tych samych drzew, rozpoznajemy twarze przechodniów, przysiadamy na ławce i rozmawiamy z sąsiadami, nasze dzieci bawią się w tej samej piaskownicy. Jest tu pięknie. Może być jeszcze piękniej, o ile będziemy dbać o nasze otoczenie, troszczyć się o innych, uśmiechać się do świata.

Witamy słonecznie mieszkańców Osiedla Słoneczne.Trzymajcie za członków Rady kciuki, by działała skutecznie i z pomysłem.

Jedna odpowiedź do “Witamy mieszkańców Osiedla Słoneczne”

  1. Virtual server pisze:

    Zasoby Beskidzkiej Spoldzielni Mieszkaniowej polozone sa w malowniczej zachodniej czesci miasta, a ich walory podkresla bliskosc Beskidow, ktore mozna podziwiac z niemal kazdego budynku. Osiedla zlokalizowane sa poza centrum miasta, ale z dogodnym dojazdem, co stanowi korzystne warunki do zamieszkania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *