Nabór projektów obywatelskich w Bielsku-Białej na rok 2016 zakończony

logo bb wlascDo piątku, 31 lipca 2015 r. można było składać swoje propozycje zadań do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej na 2016 rok. Wiadomo już, że w III już edycji Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy Bielska-Białej zgłosili zdecydowanie więcej projektów obywatelskich niż w ubiegłej edycji. Wśród zgłoszonych zadań przeważają projekty inwestycyjne dotyczące m.in. budowy urządzeń treningowych na wolnym powietrzu w osiedlach, placów zabaw, budowy lub remontu ciągów pieszo-jezdnych, modernizacji infrastruktury miejskiej, doposażenia obiektów w mieście, budowy lub remontu parkingów i innych.

Na stronie www.obywatelskibb.pl można zapoznać się ze zgłoszonymi projektami wraz z opisami autorów oraz załącznikami. Teraz rozpoczęła się weryfikacja formalna i merytoryczna i opiniowanie propozycji projektów przez zespół weryfikacyjny, zaś w dalszych etapach przyjętego harmonogramu działań – ustalenie listy pozytywnie zweryfikowanych projektów.

Słoneczna Dolina
Szczególnej uwadze polecamy projekt dotyczący naszego Osiedla Słoneczne  „Słoneczna Dolina – zagospodarowanie doliny potoku Sikornik  – wykonanie alei spacerowo-rekreacyjnej wraz z infrastrukturą parkową – kontynuacja” autorstwa Waldemara Wysockiego.

Z projektem Słoneczna Dolina można zapoznać się  tutaj>

Zadbaj o to, by dowiedziało się o naszym projekcie jak najwięcej osób. Udostępnij go na swoim profilu w serwisie społecznościowym lub wyślij linka do niego swoim znajomym!
I oczywiście liczymy na Twój głos w listopadowym głosowaniu.

(na podstawie obywatelskibb.pl)