Montaż piłkochwytu i trybun

P50923-171543_smallZakończono prace nad projektem obywatelskim  „Montaż piłkochwytu i trybun” w parku przy ul. Braci Gierymskich. Na wniosek Zarządu Rady Osiedle Słoneczne wykonawca dokonał korekt nasypu pod piłkochwytem oraz przykręcił luźno położone kraty podestów na trybunach.

Ponadto po uzgodnieniu z Wydziałem Gospodarki Miejskiej, już poza projektem, wykonana zostanie palisada betonowa za trybunami. Pozwoli to uniknąć zalewania wylewki betonowej pod siedziskami przez błoto spływające ze skarpy. Prace te powinny być wykonane do końca tego roku. Jednocześnie Zarząd wystąpił do Wydziału Gospodarki Miejskiej o wymianę uszkodzonej bramki piłkarskiej oraz zakup i montaż siatek lub łańcuchów na tablice do koszykówki.

Z uwagi na likwidację wjazdu na boisko wnioskować będziemy o wykonanie dojazdu i zjazdu na boisko od strony ul. Cieszyńskiej – wstępne rozmowy w tej sprawie już zostały przeprowadzone. Ze strony Wydziału Gospodarki Miejskie jest wola do takiego działania. Będziemy zabiegali, aby przy tej okazji wyremontowana została cała aleja od ul. Braci Gierymskich do ul. Cieszyńskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *