Konkurs „Słoneczne – osiedle moich marzeń”

 

Słoneczne - osiedle moich marzeń

Słoneczne – osiedle moich marzeń

Rada Osiedla „Słoneczne” zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do udziału w konkursie „SŁONECZNE – OSIEDLE MOICH MARZEŃ”. 

 Zadaniem konkursowym jest przedstawienie dowolną techniką (np. kredkami, flamastrami, farbami, tuszem, węglem… ) naszego osiedla w przyszłości. Jak ma wyglądać „Słoneczne” za kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat? Może powinno zamienić się w wielki plac zabaw? A może wszystkie domy będą w kolorach tęczy? W parku stanie wielka fontanna pełna piany? Będzie tu stok narciarski, ogromny basen pływacki i aerodrom dla rakiet kosmicznych? Nie stawiajmy ograniczeń wyobraźni! Pokażmy, jak powinno wyglądać Osiedle Słoneczne naszych marzeń!

Ilość i rozmiar prac jest nieograniczona. Prace konkursowe należy dostarczyć do siedziby Rady Osiedla albo też przesłać je na jej adres e-mail do 15.05.2016 r., dołączając do pracy kartę konkursową oraz – w przypadku uczestników niepełnoletnich – oświadczenie (do pobrania poniżej).

Komisja konkursowa wybierze 10 prac w dwóch kategoriach wiekowych – do 10 lat i od 10 lat. Nagrodzone prace zostaną wyeksponowane na wystawie konkursowej. Zostaną również wykorzystane jako inspiracja podczas przygotowywania kolejnych projektów obywatelskich. Dodatkowo każdy laureat otrzyma nagrody niespodzianki! 

Regulamin konkursu>
Oświadczenie i karta konkursowa>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *