Głosuj na ogólnomiejski projekt OBB 024 i ochroń przed zabudową zieloną przestrzeń Osiedla Słonecznego!

wizZ przyjemnością informujemy, że decyzją Pana Prezydenta Jacka Krywulta od 21 października do 28 października 2016 roku odbędzie się głosowanie mieszkańców na projekty zgłoszone w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok.

 Głosować można:
– na kartach do głosowania dostępnych w punktach głosowania oraz w wersji do pobrania i samodzielnego wydrukowania ze strony internetowej www.obywatelskibb.pl.
– na formularzu elektronicznym do głosowania dostępnym pod adresem www.obywatelskibb.pl (zakładka głosowanie)

Fragment z zarządzenia
Na projekt osiedlowy może głosować tylko mieszkaniec danego Osiedla, którego projekt dotyczy. Mieszkaniec danego Osiedla nie może głosować na projekty z innych Osiedli. Głosujący bezpośrednio ma możliwość oddania głosu tylko na jeden projekt z listy projektów ogólnomiejskich oraz tylko na jeden projekt z listy projektów na Osiedlu, którego jest mieszkańcem. 

 Na  Osiedlu Słonecznym głosowany będzie jedynie ogólnomiejski projekt OBB 024 „Sąsiedzka przestrzeń integracyjna”, ponieważ osiedlowy, jako jedyny złożony na tym osiedlu, zostanie zrealizowany automatycznie.

U podstaw idei projektu leży przekonanie, że jednym z największych atutów Osiedla Słonecznego, podnoszącego komfort życia wszystkich mieszkańców jest zieleń – drzewa, skwerki, parki. Są one miejscem spotkań dorosłych i zabawy dzieci. Chcemy chronić je przed zabudową, aranżując  przestrzeń z wykorzystaniem ławek, stolików, huśtawek, sprzętów rekreacyjnych.

Szanowni Państwo! Głosujcie na nasz projekt OBB 024 „Sąsiedzka przestrzeń integracyjna”!

21-28 października, godz. 16.00-17.00
Rada Osiedla „Słoneczne”
Bielsko-Biała 43-300
ul. Braci Gierymskich 5

PLAKAT BO 2017 r

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *