Bielsko-Biała i Osiedle Słoneczne bohaterami powieści… kryminalnej

AiHAkcja serii kryminalnej „Komisarz Orłowska”,  autorstwa  bielszczanina Krzysztofa Marka Bąka rozgrywa się w Bielsku-Białej, w tym  druga część – na terenie osiedla Słoneczne! Nie można nie sięgnąć po kryminały naszego krajana i  to rozgrywające się w miejscach nam wszystkim  znanych.

Bohaterem serii – jak sugeruje sam tytuł – jest komisarz Orłowska, czterdziestoletnia policjantka-psycholog, która po latach pracy w Komendzie Głównej zostaje przeniesiona do powiatowego miasta średniej wielkości.

Autor, Krzysztof Marek Bąk, jest artystą grafikiem, doktorem habilitowanym sztuk pięknych, twórcą i miłośnikiem ekslibrisu.
Zobacz filmową relację ze spotkania z autorem>
Przeczytaj wywiad>